Termin konferencji hybrydowej "Trendy i wyzwania w leczeniu łuszczycy":

8-10 października 2020 r.

Miejsce obrad:

Hotel Prezydencki
ul. Podwisłocze 48,
35-309 Rzeszów

Transmisja on-line konferencji:

Transmisja on-line konferencji dostępna będzie tylko dla zarejestrowanych uczestników.
Każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma przed terminem konferencji na wskazany w formularzu zgłoszeniowym adres mailowy indywidualny kod dostępu do transmisji on-line konferencji, sesji firm farmaceutycznych oraz spotkań on-line z przedstawicielami firm.

Opłaty Rejestracyjne:

Opłaty rejestracyjne za udział w konferencji hybrydowej "Trendy i wyzwania w leczeniu łuszczycy":
 
Termin wpłaty
Wysokość opłaty dla uczestników biorących udział w konferencji
on-line
Wysokość opłaty dla uczestników - członków
PTD i PTR
Wysokość opłaty dla uczestników nie będących członkami
PTD i PTR
wpłata do
31.08.2020 r.
250 zł brutto
600 zł brutto
700 zł butto
wpłata od 01.09.2020 r.
250 zł brutto

800 zł brutto
 
900 zł brutto
 
Opłaty rejestracyjne dla osób uczestniczacych w konferencji w hotelu Prezydencki w Rzeszowie obejmują: udział w obradach, wstęp w strefę wystaw firmowych, identyfikator i materiały konferencyjne, certyfikat uczestnictwa z punktami edukacyjnymi, przerwy kawowe, lunche.

Opłaty rejestracyjne dla osób uczestniczacych w konferencji on-line obejmują: udział w obradach za pośrednictwem internetu (transmisja on-line), certyfikat uczestnictwa z punktami edukacyjnymi.
 
Opłaty można przesłać za pomocą:
  • przelewu bankowego na konto Sekretariatu Konferencji-Symposium Cracoviense Sp. z o.o.:
    ALIOR Bank S.A.  77 2490 0005 0000 4530 9032 2768
  • płatności on-line w systemie dotpay.pl (po zarejestrowaniu, otrzymają Państwo potwierdzenie rejestracji wraz z linkiem bezpośrednio do platformy płatności on-line dotpay.pl)

Zgłoszenie uczestnictwa w konferencji:

Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie w formie elektronicznej poprzez uzupełnienie dostępnego na stronie formularza zgłoszeniowego. Wypełniony formularz on-line zostanie przesłany automatycznie do Sekretariatu Konferencji-Symposium Cracoviense Sp. z o.o. Potwierdzenie rejestracji na konferencję zostanie przesłane natychmiast po zarejestrowaniu na stronie interentowej wydarzenia. Wysłanie formularza zgłoszeniowego jest zobowiązaniem finansowym, które działa zgodnie z warunkami anulacji.

Informacja dla osób sponsorowanych przez firmy farmaceutyczne:

Zgłoszenia osób sponsorowanych przez firmy farmaceutyczne powinni dokonać przedstawiciele firm, podając imię i nazwisko oraz dane kontaktowe osoby sponsorowanej (adres e-mail i numer telefonu) oraz dane firmy niezbędne do wystawienia faktury.

Rezygnacja:

Rezygnacja musi być zgłoszona na piśmie do Sekretariatu Konferencji - Symposium Cracoviense Sp. zo.o., ul. Krupnicza 3, 31-123 Kraków, e-mail: malgorzata.malek@symposium.pl

W przypadku rezygnacji z udziału w konferencji do 31 maja 2020 r. zostanie zwrócona połowa depozytu, natomiast po tym terminie depozyt nie będzie zwracany.


Zakwaterowanie:

Uczestnicy mają możliwość zarezerowania podczas rejestracji zakwaterowania w jednym z proponowanych hoteli w Rzeszowie. Rezerwacje pokojów będą gwarantowane tylko po opłaceniu rezerwacji.

Opłacone i potwierdzone rezerwacje pokojów nie podlegają bezkosztowej anulacji.

 
Patron medialnyZłoty PartnerSrebrny PartnerBrązowy PartnerPozostali Partnerzy